Отзывы на книгу «Витязь в тигровой шкуре», страница 5

AleksandraMerkina

Я читала эту книгу не только из-за сюжета, а из-за рифмы.Ведь она здесь необычная. Нужно читать с пониманием, внимательно, а то ничего не будет рифмоваться.

Главные герои – это молодой военачальник Автандил(решительные и верный), возлюбленная Автандила – Тинатина (робкая, честная),Тариэл – это и есть тот таинственный витязь, облачённый в шкуру тигра (добрый,чувствительный), Нестан-Дареджан – любимая Тариэла (кроткая и щедрая).

Линии сюжета очень долго переплетаются, и в конце получается связанная поэма.

Я читала издание без иллюстраций, и мне их не хватало.Я бы хотела, чтобы были рисунки чёрно-белые с добавлением красного.

yusjanja

Руставелі жив й творив на рубежі XII і XIII століть під час правління цариці Тамари, якій і було присвячено цю поему. ⠀ Епічна поема "Витязь у тигровій шкурі" - пам'ятка грузинської літератури доби Середньовіччя, у якій оповідається про пошуки Автанділа (славний полководець, який покохав спадкоємицю царя Ростевана, Тінатін) улюбленої дочки-красуні правителя Індостану Фарсадана, Нестан-Дареджан, яку, закривши у ковчезі, пустили по морю. ⠀ У поемі яскраво виражене протистояння двох сил, добра і зла, трьох друзів-витязів, які керуючись почуттями дружби, кохання й вірності, і царевича Каджеті, що уособлює рабство і гноблення. Поет оспівує - перемогу людини, якою правили високі помисли, над рабством і пітьмою, - чисте і щире кохання, що надихає і спонукає до героїчних вчинків, - самовіддану дружбу, яка не дивлячись на ризики, проходить усі випробування, - рівноправність і рівність чоловіка і жінки, - патріотизм головних героїв, які не дивлячись ні на що, готові пожертвувати своїм життям, благополуччям заради процвітання й щастя батьківщини, - солідарність персонажів, які не дивлячись на різні віросповідання, належність до різних народів, стояли пліч-о-пліч, борючись з ворогами.

30 июня 2017
Aegitas